Yeni Yardım (1 Viewer)

ezmemo

DÜŞ AMA DÜŞLEME 👑
kidemli152
Credits
659
WhatsApp Banned İle İlgili Bir Kaç Sorum Olacaktı Mail Atıyorum Maile Boş Boş Telefonunuzu Veya Hattınızı Kaybederseniz Yapacağımız Bişey Yoktur Diyor

https://www.whatsapp.com/contact Üzerinden Form Atıyorum

Bir sorun oluştu. Lütfen bir süre bekleyin ve tekrar deneyin. Diyor Yardımcı Olur Musunuz

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
2,385
WhatsApp hesabını büyük ihtimal method üzerinden kapattılar ? Geri açamıyorsun açan ücretli kişiler var ister onları tercih edersin,forum veya internet üzerinden açma methodlarını denemiş olmalısın ?

Açıkcası whatsApp'dan tiksinir oldum çok kısıtlama getirdi özel sürümü bile kullanamaz olduk birileri zevk için hesap kapattırıp hesap açtırıyorlar

ezmemo

DÜŞ AMA DÜŞLEME 👑
kidemli152
Credits
659
WhatsApp hesabını büyük ihtimal method üzerinden kapattılar ? Geri açamıyorsun açan ücretli kişiler var ister onları tercih edersin,forum veya internet üzerinden açma methodlarını denemiş olmalısın ?

Açıkcası whatsApp'dan tiksinir oldum çok kısıtlama getirdi özel sürümü bile kullanamaz olduk birileri zevk için hesap kapattırıp hesap açtırıyorlar
Yok hocam hayat memat meselesi için wp kapatmam lazım o yüzden pek çok bütçem de yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar